Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

26 дек. 2012 г.

Іван Пелипишак: Про "митновщину" ("таможенщину") та іже з нею


Завдяки перемозі банди Януковича на парламентських виборах, почастішали розмови з приводу вступу України до Митного Союзу та зміни вектору міжнародних відносин із прозахідного на східний, Євразький. Своєрідним рупором "митновщини" в Україні останніми днями став "Український вибір" вірного раба Пукіна - Віктора Медведчука, що виліз із барлоги у якій, здавалося, спокійно спав, та ж ні, виявляється воно сиділо в схроні, видумуючи нові плани стосовно нашого азіопського майбутнього. Своєрідним стрижнем, на якому базується пропаганда знову стає міф про братськість росіян і українців, що буцімто москалики ментально ближчі до нас аніж європці, а також особливу доброзичливість росіян щодо українців і тп єресь. Не хотілось би бути неоригінальним в запереченні цих міфів, адже про це вже сказано достатньо, щоб раз і назавжди покласти хрест на брехні про братні народи, але й не хочеться мовчати в такий скрутний для нас час, адже північний сусід вкотре в своїй шизуваті голівонці виношує нову ідею поневолення нашої нації.Нещодавно один із таких братів наших росіян, представник провладної більшості, члєн сєкти Єдиноросів доволі влучно висловився щодо того, наскільки нас там люблять та чекають на нас: «Я посмотрел украинскую статистику и выяснил, что около 7 млн жителей Западной Украины работают в Евросоюзе. Поэтому я и предлагаю, чтобы люди, работающие в ЕС, трудились в Северной Сибири. Потому что все-таки мы более близкие народы, и мы настроены принимать у себя таких людей». Я не знаю чи потрібно іще щось додавати, але думаю в тому що так думають більшість росіян ніхто із тверезомислячих людей і не сумнівався б, а для тих, хто сумнівається раджу зайти на сторінку будь якого російського порталу і подивитись що говорять про Україну і українців наші брати.

І я не говорю про т.зв. злосних шовіністів, які взагалі не визнають українців як націю, а про звичайних людей, яких шовіністами робить імперська ідеологія, і їхня нетолерантність та агресивність до інших народів формується за шкільною партою.

В загальноросійському контексті вислів казака-єдінороса Брєдіхіна зовсім не виняток а швидше правило, тому українців, що підтримують ідею воззєднання із азійським "братом" інакше аніж самогубцями не назовеш. Варто мабуть сказати і про те, що ідея євразійської унії суто політична і за нею стоїть зовсім не економічна співдружність а мета створення антидемократичного, антизахідного блоку, тюрми народів, де громадяни виступатимуть у якості гарматного мяса в разі військового протистояння. Ви згадайте більшовицьку Росію, особливо висловлювання щодо того, що без України та українських урожаїв комунореволюція не відбудеться, та ж ситуація і з сьогоднішньою РФ, яка залишається правонаступником Совкораші, а разом із тим Росімперії зі всіма витікаючими.

А хто найбільше гинув у всіх російських війнах? -Уукраїнці... У першу чергу, мабуть тому що їх найбільше серед усіх неросійських націй, а в другу, мабуть, тому що дурні, що готові померти за невдячного господаря, що вірять північному "небрату", який їх постійно обманює із часів давньоруських (згадаймо Довгорукого). Ось пригадайте, іще в 19 ст. Шевченко писав "Богдане, нерозумний сину...", а вже через декілька десятиліть ми пішли на нову Совєцьку унію із Росімперією, заключивши на ледь не столітнє поневолення українців у тюрмі народів під назвою Сересере, і ось здавалося нарешті ми остаточно звільнились від цього упиря - так ні, він готує для нас нове, і ми знову сумирно прогинаємось підставляючи шию під оновлене ярмо...

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru