Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

4 окт. 2012 г.

Зіновій Бойчук: "П’ята колона" крокує Прикарпаттям

Після розвалу СРСР дехто з наших співгромадян «кинувся» пробивати собі дорогу до органів законодавчої, виконавчої чи судової влади. Більшість з них і нині мигтять на екранах ТБ, шпальтах газет. Всі інші про високі чини елементарно боялися мріяти, але були завжди не проти торкнутися до обраних. Треба бути або у владі, або триматися ближче до неї - такий, на жаль, у нас виробився менталітет. І за останній 21 рік на пострадянському просторі це переконання ґрунтовно закріпилося.

Шахраї не залишилися байдужі. За невеликий гонорар вони завжди не проти наростити ваш соціальний статус. Спектр послуг різноманітний. Наприклад, вам можуть порадити придбати «крутий номер» на автомобіль, мовляв, тільки співробітники Адміністрації Президента їздять з такою серією букв. Або запропонують купити дешево полковницькі погони «супер -засекречених» розвідувальних військ, причому, настільки секретних, що про них навіть у військкоматі ні разу не чули. Також ви легко можете стати набувачем величезного асортименту службових посвідчень: починаючи від консультанта народного депутата і закінчуючи керівною посадою у Всеукраїнській громадській організації «Комітет по боротьбі з корупцією в органах державної влади, правоохоронних органах, прокуратурі та судах». Як то кажуть, були б гроші, а чим потішити ваше самолюбство - шахраї знайдуть завжди.

Новітній Остап Бендер на російських просторах

Сьогодні я б хотів вам розповісти про екстраординарну людину. Це Вадим Юрійович Мінгальов (Мингалев Вадим Юрьевич) - керівник Центру «Кремлівська стратегія». Унікальний Вадим Мінгальов тим, що примудрився з шахрая регіонального рівня дорости до керівника міжнародного синдикату аферистів.


Як повідали мені колеги з Росії, в кінці 90-х Мінгальов очолював тольятинський філіал "Комітету підтримки Президента» і «впарював» місцевим бізнесменам спецперепустки під автомобільне скло (природно, з логотипом своєї нелегальної структури). Вартість такого прапорця коливалася в межах від 500 до 1000 умовних одиниць, в залежності від наявності посередників. У теперішній же час Мінгальов зумів поширити свій «вплив» на території п’яти країн СНД. Нині він торгує гучними посадами, нагородними знаками і заступництвом своєї «супервпливової» структури.

Знання людської психології дозволяють Мінгальову щомісяця набивати кишені мільйонами рублів, гривень. Все просто. Перш за все, він позиціонує себе як лобіст федерального рівня. У розмові з вами він, як би між іншим, сипле пікантними подробицями з життя високопоставлених чиновників. Складається враження, що він буквально вчора снідав з Президентом Володимиром Путіним, позавчора їздив на риболовлю з Прем'єр міністром Дмитром Медведєвим, а тиждень тому зустрічався в Білому Домі з Бараком Обамою. Про російських міністрів і губернаторів взагалі говорити не варто - всі вони, за його словами, шикуються в чергу на прийом до впливового політика Вадима Мінгальова.

Будьте певні, вам не вдасться підловити Мінгальова на брехні. Він досконально вивчає щоденні новинні зведення про переміщення перших осіб держави. Якщо Путін, наприклад, в Астрахані, Мінгальов, нібито, теж десь неподалік. У телефонній розмові він не забуде поінформувати вас, що на Волзі чудово клює або погода в Астрахані жахливо спекотна. А ви вже самі мимоволі зіставите випуск новин про риболовлю Путіна і дзвінокМінгальова з Астрахані.

До країн СНД Мінгальов теж не випадково подався. Після того, як в Тольяті місцеві братки переконалися в неефективності спецперепусток "Комітету підтримки Президента» в розборках з тамтешніми інспекторами безпеки дорожнього руху, до Мінгальова у них виникло безліч питань. Сам Мінгальов вважав за краще не зв'язуватися ні з бандитами, ні з правоохоронцями, а просто змінив географію діяльності, а заодно зробив ребрендинг в назві організації. У Самарській і Ульяновській областях, приміром, замість нього тепер підгортають простаків його адепти.

Як Мінгальов продає посвідчення - пояснювати не треба. Досить глянути на довгий-довгий список керівників його організації на сайті http://www.kremlinstrategia.ru. Одних тільки віце-президентів я нарахував зо 20 чоловік. А там ще всілякі заступники, помічники, радники, керівники якихось сумнівних напрямків і т.д. Загалом, вівтар марнославства. Адже є ще безліч інших посад, не настільки «значущих». Найпоширеніша - керівник юридичного відділу. Зазвичай такий статус люблять собі набувати адвокати-початківці. Коштує «корочка» відносно недорого, зате понтів сила-силенна.

Найцікавіший напрям бізнесу Мінгальова - це торгівля нагородними знаками. Схема приблизно наступна ... Центр «Кремлівська стратегія» проводить кілька помпезних заходів з нагородження видатних людей Росії і країн СНД, наприклад, орденом «Святого князя Олександра Невського». Багато хто з лауреатів своєї нагороди так ніколи і не отримає. Основний же «лохотрон» полягає не в цьому. Через деякий час починається вже комерційне нагородження. Тобто імена видатних людей, яких Мінгальов завбачливо нагородив, стоятимуть в одному ряду з іменами маловідомих бізнесменів, які захотіликонче обзавестися якоюсь регалією. Чи варто пояснювати, що орден не має нічого спільного з державною нагородою, а був лише виготовлений групою шахраїв на чолі з Мінгальовим. Надалі вартість бутафорської дрібнички обійдеться марнославному бізнесменові від 1000 до 50 000 євро. Прибуток легко компенсує початкові організаційні видатки.

Богдан Яковишин - колишня партноменклатура як складова п'ятої колони чи жертва російського пройдисвіта?

Ви вже, напевно, запам'ятали кричущі назви структур аферистів. Візьміть їх на олівець. Навіть якщо не сам Мінгальов завітає до вас в гості, то черговий хам з Кремля конче нагрубіянить вам на дорозі. Зустрічайте таких чудаків з посмішкою. Адже за всіма їх «козирними понтами» стоїть звичайна людська слабкість - бажання трохи наблизитися до влади. Таким, мабуть, є й багато громадян України, які попались у тенета російських  аферистів.

Якщо переглянути список керівників Центру сприяння структурного розвитку державних економічних програм і національних проектів «Кремлівська стратегія» на сайті http://www.kremlinstrategia.ru, то з-поміж багатьох прізвищ надибав чимало марнославних українських громадян з бутафорськими козацькими званнями. Прізвища маловідомі. Хоча є серед них й акторка, уродженка Галичини Ольга Сумська, яка купила, перепрошую, удостоїлась у «Кремлівській стратегії» посади віце-президента з питань культури і мистецтв в Україні. Як кажуть, без коментарів.

Ледь не впав з стільця, коли у сонмищі любителів цяцьок, брязкалець, титулів й ефемерних посад надибав ще одного галичанина – колишнього мера Івано-Франківська Богдана Яковишина. 67-річний директор приватного підприємства «Елестоагрос» на старості літ 14 липня 2011 року став керівником Центру сприяння структурного розвитку державних економічних програм і національних проектів «Кремлівська стратегія» в Івано-Франківській області. «На відкритті представництва Центру «Кремлівська стратегія» в м. Івано-Франківськ були присутні: керівник Центру «Кремлівська стратегія» Мінгальов Вадим Юрійович, перший віце-президент Центру «Кремлівська стратегія» Ямненко Михайло Іванович, керівник Центру «Кремлівська стратегія» Дерінг Вадим Болеславович і перший заступник керівника з питань безпеки у Львівській області Мальсагов Володимир Борисович»,  - йдеться у повідомленні Центру «Кремлівська стратегія».

Невже ностальгія за спочилим у Бозі СРСР і його муміфікованим зачинателем, вождем пролетаріату Володимиром Ульяновим (Леніним)? Якщо вірити в номералогію (система, традиція чи вірування про містичні або езотеричні зв'язки між числами і фізичними об'єктами або живими істотами та їх свідомістю), то тут щось є: як Володимир Ілліч Ульянов, так і Богдан Юрійович Яковишин народились 22 квітня. Біографію першого не буду переповідати, бо від неї ще з радянських часів вже оскома. А ось життєпис Богдана Яковишина вартий уваги наших читачів.

Родом Богдан Яковишин з села Братківці, що під Івано-Франківськом. Закінчив Липівську середню школу, пішов столярувати, служив в армії, потім рихтував автомобілі. У 1973 році перейшов на легкий хліб – став секретарем комітету комсомолу, в згодом – головою профкому будівельного управління, при цьому вчився в інституті нафти й газу, здобувши у 1975 році фах інженера-механіка. Через п’ять років товариш Яковишин обраний секретарем парткому тресту «Прикарпатбуд». Черговим етапом  у кар’єрі Яковишина стало навчання у Вищій партійній школі при ЦК Компартії України. Політично підкованого  Яковишина призначили в Івано-Франківський міськом Компартії України. З 1985 по 1990 роки Богдан Яковишин обіймав посади першого заступника голови, голови Івано-Франківського міськвиконкому.  Згадують його підлеглі як самодура й волюнтариста, який не рахувався з думкою простих людей, зате був лакеєм у своїх кремлівських хазяїв. У 1990 році Богдан Яковишин створив та очолив науково-виробниче об’єднання «Карпати», яке й понині бовваніє на околиці міста і є  свідком безгосподарності його керівництва.

Тепер Богдан Яковишин є власником і директором приватного підприємства «Еластоагрос» та ще кілька подібних ТзОВ, які можна образно назвати на кшталт бендерівської контори «Роги й ратиці». Гендлює нафтою й нафтопродуктами, набиваючи кишені купюрами з зображеними на них американськими президентами. Не гребує й переробкою та поставкою металобрухту (сподіваємось, хрести зі сплюндрованих могил не переплавляє?). А ще щось там будує. Начебто, має мисливські угіддя  в Рожнятівському районі (ТзОВ «Осмолодаінвест»). Брався Яковишин й за гідроенергетику («Галичинаенергоінвестпрут»).  Як кажуть, він і швець, і жнець, і в дуду грець.

Проте, не збагну, навіщо Богдану Яковишину бути повпредом «Кремлівської стратегії»? Навіщо вуйкові з Братківців бавитись у політику?  Невже відробляє бутафорський орден новоспеченого бутафорськоїкозацького отамана? Хоча…

Уперше поняття «п’ята колона» з’явилось у середині минулого сторіччя. Зокрема, так назвали агентуру генерала Франко, яка активно діяла в Іспанській республіці під час національно-революційної війни 1936–1939 років. Термін «п’ята колона» виник на початку жовтня 1936 року, коли франкістський генерал Е. Мола заявив по радіо, що бунтівники ведуть наступ на Мадрид чотирма колонами, а п’ята у вирішальний момент ударить з тилу. «П’ята колона» сіяла паніку, займалася саботажем, шпигунством і диверсіями. Під час Другої світової війни «п’ятою колоною» називали нацистську агентуру в різних країнах, яка допомагала захопленню цих країн фашистськими військами.

Іншими словами, звинувачення у причетності до «п’ятої колони» — тяжке звинувачення, що дорівнює зраді.

Тривалий час роль «п’ятої колони» в Україні виконувала Комуністична партія, оскільки її програма і політична практика відповідала імперським намірам Росії. Згодом з’явилося чимало інших проросійських партій, які відстоюють не інтереси власної країни, а прагнуть реалізувати шовіністичні амбіції сусідньої держави. Сюди можна запросто зарахувати й Центр сприяння структурного розвитку державних економічних програм і національних проектів «Кремлівська стратегія». Хоча біля її керма й стоїть пройдисвіт, «організація створена з метою надання послуг в галузі розвитку державних економічних програм і національних проектів, втілення в життя Указів Президента та Постанов Уряду Росії», читаємо у програмних документах дітища Вадима Юрійовича Мінгальова.

А що втілюватиме в життя Богдан Яковишин? Невже директиви Путіна-Медведєва?

Що це? Витівки, пустощі, старечий маразм? Як на мене, це рудимент комуністичного минулого, яким досі просякнуте й Прикарпаття. Це присутність п’ятої колони.

Новітня історія Української держави дає нам вдосталь приводів уважно ставитися до проблеми п'ятої колони. Адже за її участі не обійшлася жодна із спроб знищення нашої державності. Привід п'ятої колони знову появився на теперішніх парламентських виборах, коли Українська держава, її мовавкотре перебуватиме на межі свого існування. Політична п'ята колона на замовлення іноземної держави створює умови для знищення Української держави, вторгнення на її територію або ж перетворення української влади на маріонетку.

У кожного, хто добровільно погоджується «просувати» російські інтереси в Україні, знайдуться пояснення та обґрунтування правильності своїх дій. Хтось — ідейний ворог Української держави в будь-якому вигляді. Хтось — ворог існуючої в Україні влади. Хтось шукає втілення своїм амбіціям. Але всі вони об'єднуються однією назвою — ренегати.

Ви не Вкраїну любите, а куш,
Таємно здертий з рідного народу.
Ви — яблука червивого м'якуш,
Ви — хроби помаранчевого плоду!

Дмитро Павличко.

То хто ви, пане Богдане?

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru