Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

4 авг. 2012 г.

Трішки ліво-ліберального тоталітаризму

Що таке тоталітаризм? Це суспільний устрій, при якому держава контролює як суспільні, так і особисті сфери життя громадян. (лат. totalitos — цілісний, італ. totalitario — той, що охоплює усе в цілому). Отож:
1.
Німецьку спортсменку вигнали з олімпійської збірної за романтичні відносини з націоналістом Німеччина контролює не тільки політичні погляди своїх спортменів, але й їх особисті зв'язки. Б'юся об заклад, спортивна кар'єра нещасної Наді Дригалла на цьому закінчилася. Ідєйную шаткость та порочащіє связі тоталітарна країна не прощає.
 2.
Грецьку спортсменку вигнали з олімпійської збірної за жарт про кількість мігрантів у її країні Жарт звучав так: "...В Греції так багато африканців, що комарі з Західного Нілу можуть харчуватися домашньою їжею". Можливо, Параскеві Папахрісту, згадавши комарів Західного Нілу, справді вказувала на расову невповноцінність африканців, закликала до ненависті на расовому грунті, заперечувала права людини та біологічну рівність народів. Проте, цілком можливо, вона просто жартувала. Тим більше і привід для веселощів є: у Греції на 11 мільйонів населення - 1,5 мільойна мігрантів. 
 Отже, панове, коли чуєте словосполучення ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРАВА ЛЮДИНИ, майте на увазі - це не про всіх людей, а лише про тих, що відповідають світлим ідеалам лібералізму.
Оригинал взят у в Трішки ліво-ліберального тоталітаризму

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru