Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

16 авг. 2012 г.

БРАТСТВО: Правда про злих совків і добрих росіян

Любі діти!

 Зараз дорослі навчають Вас, що росіяни дуже злі та їдять неслухняних діточок. Це правда – неслухняних діточок їдять, але зовсім не росіяни, а совки! Ці совки дійсно дуже люті – вони перебили росіян і тепер живуть у Москві та Пітері замість них. Зараз вони хочуть перебити нас і жити в Києві та Львові замість нас. Вони нахабні, бо кажуть буцімто вже живуть в Одесі, Дніпропетровську, Харкові та десь у Донецьку.

Це нахабна брехня: в Одесі та Дніпропетровську жили добрі жиди, які складали красиві вірші та пісні. Коли совки почали вбивати жидів, найбільш розумні з жидів втекли від совків до Америки або Ізраїлю. А найбільш дурні – приєдналися до совків і стали звати себе «русскімі» або «советскімі» людьми. Жидів, яких совки не вбили, вони примусили забути рідну мову – ідіш і заборонили співати нею красиві пісні. А красиві жидівські пісні переклали мовою совків, тепер їх співають як «совєтські», або навіть «російські».

Те ж буде і з вами – коли ви дасте себе одурити совкам, а також не слухатиметеся батьків, не ходитимете до церкви, та не чиститимете зуби. Коли ви все це пообіцяєте робити, я розкажу вам, які були росіяни та як вони ставились до нас.

Отже, ви вже знаєте, що росіян уже нема, вони вимерли. Як виглядали росіяни та як звучала російська мова, ви можете побачити в корейському фільмі «Російська кава» (2012 р.) – це одна з найбільш достовірних реконструкцій росіян. Зі старих російських книг – це такі книги, які написані російською мовою – а не мовою совків, ми знаємо, як росіяни до нас ставилися. Вони нас любили та вважали за старших братів. Нехай батьки прочитають вам ці статті, а ви намалюйте – якими росіяни уявляли нас. Статті з російської енциклопедії Брокгауза та Ефрона http://104207.bratst00.web.hosting-test.net/ua/tvori/4509-dityam-za-rosiyan 

От: БРАТСТВО.info

Комментариев нет:

Отправка комментария

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru