Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

27 июл. 2012 г.

Сергій Чаплигін: Проти геноциду душі

Нашою головною проблемою є проблема сакрального.
У буденному житті людська душа дрімає, мляво розтікаючись по безлічі побутових проблем, прямуючи за інстинктами тіла, шукаючи, де тепліше, комфортніше і солодше, або за холодним розрахунком, вироблення жорстких дій, спрямованих до того ж досягнення індивідуального тілесного комфорту з приємними емоційними забарвленнями.
Але є і винятки: душа може прокинутися, встати, повстати, спалахнути
І саме сакральне - є цим моментом пробудження душі.

В минулому сакральне просякало всі рівні життя - від ведення господарства та обрядів аж до політики. Тому що наші пращури мали душу – чисту та безмірну. І світ у відповідь дивився на них зоряними очима нічного неба, водами струмків і ключів, травами і деревами, звірами і птахами, іншими людьми, предметами культу і повсякденним життям.
Сакральне вселяло жах і захоплення, трепетання і ніжність. Воно ніколи не було однозначним, не вимірювалося шкалою "добре-погано", "приємно-неприємно", "вигідно-невигідно". Воно було явно по той бік протилежностей – оскільки рух до раю оголює пекло, інтерес до пекла змушує задуматися про рай. І саме це – є первинним досвідом сакрального.
Сенс всієї сучасності – десакралізація, своєрідний геноцид душі.
Програма лібералізму полягає в послідовному очищення людського буття, цивілізації, науки, культури та навіть релігії від найменших ознак сакрального. Сакральне висміюється, прирівнюється до забобонів, спростовується, викривлюється, знищується. Вигнавши зі свого життя своє власне сакральне, людина "отримала право" сміятися над "відсталістю" тих, у кого мало грошей, немає памперсів чи кондиціонерів. Але ніхто не звертає увагу, що є ще душа. І світ, видимий через її фокус, цілком заміняє всі штучні та фіктивні блага цивілізації.
Буває що одного разу подивитися на схід сонця в горах достатньо, щоб сказати про себе "я прожив життя".
Сьогодні нам необхідно повернутися до сакрального порядку у всій його повноті й обсязі.
Цей світ має стати сакральним, а не належати купці сумнівних олігархів з кривими фізіономіями або злодійкуватим чиновникам.
І тому нас врятує тільки сакральна революція, створена енергіями наших душ, що прокинулися.
Амінь

3 комментария:

 1. " Сакральне висміюється, прирівнюється до забобонів, спростовується, викривлюється, знищується. Вигнавши зі свого життя своє власне сакральне, людина "отримала право" сміятися над "відсталістю" тих, у кого мало грошей, немає памперсів чи кондиціонерів. " - гарно сказано про лібералізм. Або ж "сакральні" цінності якогось придурка чи групи придурків ставиться понад усе, примушується до поваги і через це потім масштабно страждає суспільство і його традиційна мораль.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Саме так. Дуже вдячні Вам за коментарій. Святість і священність часто плутають (наприклад, говорять про "святість власності"). Проте, думається, слід відрізняти сакральність (священність) від святості. Перша може бути й сатанинською і навіть "якогось придурка", як ви пишите. Гловна ж небезпека так - відчудження священності від святості і святості від священності.

   Процитую нижче свою одну статтю (на російській):

   "... Да, сама по себе священность (например, Империи) еще не означает святости. Но святость есть особая законная священность — отделенность (separation) конкретно для Бога и по воле Бога (латин. deus < и.-е. *dhes- «священный»; укр. «бог» < и.-е. *bhag- «делить, распределять»). В Синае Бог сказал: «Вы будете у Меня царством священников и народом святым» (Исх. 19:6).
   “Святость” – это абсолютная полнота (плерома) истины, жизни, веры, надежды, любви и мудрости. Поэтому только УКРАИНА и есть СВЯТАЯ РУСЬ . Святость — это не цель, которая достигается, но дар, который принимается, и пользование этим даром увеличивает освящение. «Патриотизм — не атавистическое или патриархальное чувство, а переживание гражданства, сакрализация своих истоков даже теми, кто очень современен...» [Федотова В.Г. Хорошее общество. — М.: Прогресс-Традиция, 2005. — С. 397].
   А какая-либо своя священность (текстов, предметов, территорий, империй) есть лишь признак любой религиозной (в том числе — сатанинской, антихристовой) принадлежности".

   Удалить
  2. Класно сказано, шановний хефе! Священність - конвенційна. А Україна - єдина Свята Русь на світі.

   Удалить

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru