Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

6 июл. 2012 г.

Богдан Вишневецький: Ліво-ліберальний світ

Ліваки та ліберали, брати - близнюки, діти чорної меси та масонської ложі добряче приклалися до нищення Світу Традиції.

Від 1945 року, від нюренберзької шибениці, вони поділили світ.

Від 1991 року, коли СРСР подох на власній блювоті, ліберали остаточно успадкували планету, допустивши деякі елементи лівого світогляду до свого адміністрування.

Уся офісна худоба, уся пєздобратія, яка обсуговує Великий Капитал є лівою у своїх смаках та вподобаннях.

Від чорної меси ростуть ноги флеш-мобів та оксамитових "революцій".

Від середньовічних станистських сект та алхимиків-люцеферіанців беруть свій початок ті, хто створював і світове павутиння і так звані соц.мережі.
Принаймні, павутиння є достатньо від'ємним символом у Світі Традиції.

Арабські оази утопичного, кшатрійського соціалізму було донищено за допомогою мережевих, павутинчастих революцій.

За допомогою Павутиння ліваки та ліберали намагаються зламати карк чекістський (псевдокшатрійській) банді, яка тримає за горло ведмежу Кацапію.

Про те наскількі культовим у ліво-ліберальному зоосаді є аргентинець-дегенерат Че Гевара, який намагався випустити на волю прадавнього Ворога у такій відверто контр-ініціастичній країні як Болівія, я вже писав.

Про вітчизняний бестіарій, про автономів, націонал-більшовиків, які схрещують Пол Пота з Устимом Кармелюком і згадувати не хочеться. Надто, банально.

І бридко...

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru