Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Помня Прошлое, Созидая Будущее, Жить Настоящим!

Традиция - Революция - Интеграция

Вы, Старшие, позвавшие меня на путь труда, примите мое умение и желание, примите мой труд и учите меня среди дня и среди ночи. Дайте мне руку помощи, ибо труден путь. Я пойду за вами!

Наши корни
: Белое Дело (РОВС / РОА - НТС / ВСХСОН), Интегральный национализм (УВО / УПА - ОУН / УНСО), Фалангизм (FET y de las JONS / FN), Консервативная революция (AF / MSI / AN / ELP / PyL)
Наше сегодня: Солидаризм - Традиционализм - Национальная Революция
Наше будущее: Археократия - Энархизм - Интеграция

20 июн. 2010 г.

Свіча моління / Prayer Candle19 червня, у Києві пройшла акція "Свіча моління", організована Світовим конгресом українців та Українським інститутом національної пам'яті, - одночасно молитва за жертв Голодомору і неполітична відповідь Януковичу на невизнання ним Голодомору як геноциду українців.

June 19, took place in Kiev "Prayer Candle", organized by the Ukrainian World Congress and the Ukrainian Institute of National Remembrance - at once a prayer for victims of famine and non-political response to Yanukovich on his denial of the Holodomor as genocide against Ukrainian.

Священики відслужили молебень за жертв геноциду. Очолювали службу Патріарх Філарет (УПЦ КП) і глава УГКЦ Любомир Гузар. Мирянам роздали товсті свічки з чорними траурними стрічками, на кожній був напис: "Голодомор 1932-33. Івано-Франківщина (Сумщина, Донеччина, Франція, Канада і т.д.) пам’ятає".
Акцію підтримали патріотичні партії і громадські організації. Бачила прапори УНП, "Свободи", КУН, УНА-УНСО, УП (можливо, когось забула), а також державні.

Виступили кілька промовців, зокрема, президент Світового конгресу українців Євген Чолій. Він перерахував довгенький список держав, які визнали Голодомор геноцидом Української нації, і різко засудив Януковича за його невизнання і, зокрема, за те, що вже у день його інавгурації з президентського сайту зник розділ про Голодомор.

Свічки не запалювали. Після старту кампанії у Києві вони роз’їдуться по Україні та всьому світу. "У кожній країні, яка підтримала кампанію, - а це Велика Британія, Австралія, США, Іспанія, Канада, Аргентина, Бразилія, Греція, Росія та інші - участь у молитві візьмуть представники різних релігій та конфесій, політики, представники влади та української діаспори, - пишуть організатори. - Свічка моління також побуває у резиденціях Європарламенту та Організації об'єднаних націй.
Мета кампанії - вшанування пам'яті мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років, недопущення замовчування справжніх причин, наслідків та організаторів геноциду".

Це, так би мовити, офіційні моменти. Неофіційно: захід мені не сподобався і навіть викликав роздратування.

По-перше, мало людей. Хтось казав - 350-400, але як на мій погляд - не більше 200. Це добре як для молодіжного флешмобу, організованого блогерами через Інет, але не як для заходу, на якому присутні чільники двох українських церков і президент СКУ.
Малолюдні заходи такого формату не виглядають. Або організувати достатню кількість людей, або, якщо це неможливо, - не починати.
На мою думку, краще не починати. Я ще коли закликала заперечувати Голодомор.

Розумію, чому Ющенко так активно піднімав тему геноциду. Вона була потрібна - так само, як єдина державна мова, відмінна від мови сусідів, і КПП на кордонах.
Але психологія усіх людей така, що їм неприємно згадувати, як вороги морили їх голодом. Люди люблять пишатися перемогами - власними і предків.
А тут опоненти кажуть, що перемоги були: над страшним Гітлером, наприклад. Якщо ви частина російської імперії - значить, і у вас були перемоги, а не тільки поразки. І клюють люди.

Нам українцям, треба створити свою позитивну та переможну версію нашої історії. Не побоюся сказати - свою міфологію. Не треба цього соромитись - так роблять абсолютно всі нації: і росіяни, і поляки, і французи, і американці.
У чому проблема - в тому, що Москва не визнає Голодомор геноцидом українців? А як зробити, щоб вона визнала? Жалісливіше плакатись? Так досі ж не допомагало. І не допоможе.
Для цього треба стати дуже сильними, згуртованими і агресивними. Але якщо ми такими станемо, навіщо нам буде тоді, щоб Москва визнавала, що колись морила нас голодом? Ніхто нас голодом не морив. Як взагалі комусь таке могло на думку спасти?
Восточная Фаланга - независимая исследовательская и консалтинговая группа, целью которой является изучение философии, геополитики, политологии, этнологии, религиоведения, искусства и литературы на принципах философии традиционализма. Исследования осуществляются в границах закона, базируясь на принципах свободы слова, плюрализма мнений, права на свободный доступ к информации и на научной методологии. Сайт не размещает материалы пропаганды национальной или социальной вражды, экстремизма, радикализма, тоталитаризма, призывов к нарушению действующего законодательства. Все материалы представляются на дискуссионной основе.

Східна Фаланга
- незалежна дослідницька та консалтингова група, що ставить на меті студії філософії, геополітики, політології, етнології, релігієзнавства, мистецтва й літератури на базі філософії традиціоналізму. Дослідження здійснюються в рамках закону, базуючись на принципах свободи слова, плюралізму, права на вільний доступ до інформації та на науковій методології. Сайт не містить пропаганди національної чи суспільної ворожнечі, екстремізму, радикалізму, тоталітаризму, порушення діючого законодавства. Всі матеріали публікуються на дискусійній основі.

CC

Если не указано иного, материалы журнала публикуются по лицензии Creative Commons BY NC SA 3.0

Эта лицензия позволяет другим перерабатывать, исправлять и развивать произведение на некоммерческой основе, до тех пор пока они упоминают оригинальное авторство и лицензируют производные работы на аналогичных лицензионных условиях. Пользователи могут не только получать и распространять произведение на условиях, идентичных данной лицензии («by-nc-sa»), но и переводить, создавать иные производные работы, основанные на этом произведении. Все новые произведения, основанные на этом, будут иметь одни и те же лицензии, поэтому все производные работы также будут носить некоммерческий характер.

Mesoeurasia

Mesoeurasia
MESOEURASIA: портал этноантропологии, геокультуры и политософии www.mesoeurasia.org

How do you like our website?

>
Рейтинг@Mail.ru